עברית

סל קניות

פריט 0 0.00 ₪

סל הקניות -

פריט 0

אבוא ביתך: שאלות ותשובות בנושא זוגיות ומשפחה

 מוסד המשפחה הוא אחד הצמתים הטעונים ביותר של המפגש בין ההלכה היהודית לחיים המודרניים. מחד, יציבות המשפחה וקדושתה הן מן הערכים המרכזיים ביהדות; מאידך, תהליכים חברתיים בעידן הנוכחי משפיעים באופן עמוק על המשפחה המערבית ומשנים מוסד זה ללא היכר.

 

הכרך ראשון בסדרת ספרי השו“ת אבוא ביתך מאת הרבנים דוד ואברהם סתיו מתמודד, התמודדות אמתית ונוקבת, עם המתח שבין ההלכה לתא המשפחתי בן זמננו, והשאלות המורכבות העולות ממנו: החל מן היחיד הקרוע בין נישואין לקריירה, דרך הזוג שמתלבט כיצד לעצב את החתונה וחיי האישות וכלה בקהילה שנקראת להגיב לתופעות המאתגרות את ערכי המשפחה המסורתיים.

 

כל אחד מפרקי הספר מוקדש לשאלה מרכזית, כשהוא בוחן באופן שיטתי ומקיף את שורשיה ההלכתיים, מן המקרא וספרות חז“ל ועד לדברי הפוסקים האחרונים. בסוף כל פרק מובאות באופן בהיר ותמציתי המסקנות העקרוניות וההנחיות המעשיות הנובעות מהן. לצד הכתיבה היסודית, הפסיקה ההלכתית של הספר מתאפיינת בהיכרות מעמיקה עם ההיבטים החברתיים והתרבותיים של המאה העשרים ואחת, וההבנה שלהיבטים אלו חשיבות עצומה במסגרת ההכרעה ההלכתית. 

84.00 ₪

Availability: במלאי

כמות:

במלאי

מסת”ב 9789655261998
מחבר הרב אברהם סתיו, הרב דוד סתיו
עמודים 543
שפה עברית
כריכה קשה
מחבר הרב דוד סתיו , הרב אברהם סתיו

חווה דעתך על מוצר

הורדות

Look Inside

הרב דוד סתיו
הרב דוד סתיו נולד בשנת התש"ך (1960) בירושלים. למד בישיבת 'נתיב מאיר' ולאחר מכן בישיבה הגבוהה 'מרכז הרב'. שירת בחיל השריון במסגרת ההסדר. היה ר"מ בישיבת 'אור עציון', ר...
קרא עוד>
הרב אברהם סתיו
הרב אברהם סתיו נולד בשנת ה'תשמ"ו (1986) בירושלים, למד בישיבת ההסדר ירוחם ולאחר מכן בישיבת הר-עציון, בה הוא לומד ומלמד עד היום. הוסמך לרבנות, סיים תואר שני (בהצטיינות יתיר...
קרא עוד>
x
הרשם כאן לקבלת הניוזלטר שלנו